Szukaj:
Dzisiaj jest
ul. Heweliusza 11, p. 1202
80-890 Gdańsk
tel. 58 321 72 55
      fax. 58 321 72 56
      e-mail: wycena@ptrm.com.pl
XXVII Krajowa Konferencja Rzeczoznawców Majątkowych
Pismo Przewodnie
(2007-02-22)

Prezes Pomorskiego Towarzystwa rzeczoznawców Majątkowych

 Szanowne Koleżanki i Koledzy.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XXVII Krajowej Konferencji Rzeczoznawców Majątkowych, która odbędzie się w Sopocie w Hotelu Sheraton przy molo w dniach 13/14 września 2018r.

 

Systematycznie rozwijające się techniki wyceny nieruchomości  stały się przyczynkiem do wprowadzenia w program konferencji debaty i dyskusji nad reprywatyzacją oraz modelami wyceny  nieruchomości przy zastosowaniu podejścia dochodowego. Te dwa mocno rysujące się w naszym zawodzie cele wymuszają przygotowanie praktycznych rozwiązań dla ujednolicenia praktyki zawodowej.

 

W zakresie reprywatyzacji pragniemy dać podwaliny do opracowania standardu wyceny. Natomiast nowe nurty, tendencje w  wycenie nieruchomości w podejściu dochodowym dały swoje ujście w  zaproponowanym przez Komisję Standardów  przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie opracowaniu p.t. Zastosowanie Podejścia Dochodowego w Wycenie Nieruchomości, które poddajemy debacie i dyskusji na naszej konferencji.

Zapraszam wszystkich rzeczoznawców majątkowych oraz podmioty zainteresowane tematyką do wzięcia udziału w konferencji  oraz wzięcia czynnego udziału w dyskusji na tematy będące przedmiotem konferencji.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszam


 

Halina Jaskulska

Prezes Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych w Gdańsku

 

 

zgłoszenie             harmonogram             zaproszenie                                                   


 

Wersja do wydruku | Wyślij link
Projekt i wykonanie Pronet sp. z o.o.